2014 yılında kurulan Eliz Yapı, iç mimari ve tasarım sektöründeki kaliteli hizmet anlayışıyla fark yaratan bir şirket olmuştur. Sektörde çeşitli iş kolları üzerinde hizmet veren, bu alanlarda profesyonel hizmetler sunan firmamız, 20 senelik tecrübe ile deneyimli bir kadroya sahiptir. Eliz Yapı Ortaklığı bünyesinde bulunan kalifiye personel sayesinde farklı konularda ve iş sahalarında kusursuz işler ortaya koymaktadır.

 

Eliz Tree Interior Design


“ELİZ TREE INTERIOR DESIGN” adını verdiğimiz yeni bir oluşumla, Türkiye’de ve dünyada bir ilk olacak olan benzersiz dekoratif ağaç tasarımları üreterek iş hayatına adım atıyoruz. Firmamız mimarlara otellerde,  alışveriş merkezlerinde, SPA’larda, ofislerde, konutlarda ve iç dekorasyon hizmetlerinde kullanılmak üzere konsept ve projelerinde tasarımlarımızla destek vermektedir. Lüks mobilyalar ve ev aksesuarlarıyla ahenk içerisinde ortama doğallık katan ürünlerimizle çok çeşitli seçenekler sunmaktayız. İç dizayn ve dekor alanlarında çalışan firmalar bu tasarımlardan istifade edip projelerine renk katabilirler. Bitkilerin büyüleyici güzelliğini yaşam alanlarına taşımak isteyen firmalara şık ve doğal tasarımlarımızla destek veriyoruz.

 

Tasarım ve Marka Tescillerimiz Yapıldı


Yeni oluşumumuz, dekoratif ağaç tasarımı olarak da özetlenebilir. Sahasında uzman kadromuz ve teknik personelimiz ile doğal ağaç dalları üzerine özel tekniklerle şekillendirilerek, tamamen el işçiliği ile yapay bonzai ağacı görüntüsüne sahip göz alıcı tasarımlar ortaya çıkarmaktayız. Bu ince işçilik ise, Eliz Tree’nin kurulumundan önceki 20 senelik birikimimize dayanmaktadır. Bu tecrübe ve birikim sayesinde dünyanın en güzel dekoratif ağaçlarını tasarlıyoruz. Ek olarak, Türk Patent Enstitüsü (TPE) tarafından tasarım ve marka tescillerimiz de yapılmıştır.

 

Yurt dışı fuarlarında ilgi odağı olan tasarımlarımız ve konseptlerimiz, Katar, Mısır, Azerbaycan gibi ülkelerden şimdiden talep görmektedir. Çok yakında yurt dışındaki firmalarla çalışmayı planlayan Eliz Tree, %100 Türk Markası olarak yurt dışında ülkemizi emsalsiz tasarımlarıyla temsil edecektir. Çalışmalarımızda daima görselliği öncelikli hedef belirlemiş, sektörümüzdeki tüm gelişmeleri ve fuarları takip ederek daima kendini geliştiren profesyonel, dinamik, işinin ehli bir kadro ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.