Eliz Tree Art Design


Doğada bulunan her meteryalin bir hikayesi vardır. Ağaçların dokusuna olan hayranlığımız ile hayal gücümüzü buluşturduk. Ve tüm ürünleri kendimiz tasarladık.  

Doğa bizlere sunulmuş müthiş bir nimet. her yeri ayrı güzel, her yerinde başka bir anlam. Bu efsaneyi aslına sadık kalarak, yeniden yorumlayarak doğanın tüm güzelliğini mekanlarınıza taşıyoruz….

Doğadan ilham aldığımız iç mekan ürünlerimiz ile mekanlarınıza değer katıyoruz. Birbirinden eşsiz el yapımı ürünler tüm iç mekanlarda doğanın yeşilliğini ve güzelliğini taşımaktadır.

Üretmiş olduğumuz dekoratif yapay ağaç tasarımları farklı boy ve ebatları ile tüm iç mekanlarınız için tercih edebilirsiniz. Kendi tasarımlarımızın yanı sıra asıl hedefimiz hayallerinizi ve sizin tasarımlarınızı size sunmaktır.

Eliz Tree modelleri Ev, ofis, otel, SPA vb. geniş alanlara doğanın yeşilliğini ve güzelliğini taşır. Mimarlık ve iç dizayn firmalarına, ürünlerimizle tasarladıkları mekanlara farklı bir hava ve renk katmalarına destek oluyoruz. İç dizayn ve dekor alanlarında çalışan firmalar bu tasarımlardan istifade edip projelerine renk katabilirler.

Bitkilerin büyüleyici güzelliğini yaşam alanlarına taşımak isteyen firmalara şık ve doğal tasarımlarımızla eşsiz ürünler sunmaktayız.

MÜŞTERİ YORUMLARI